Baarle Beach
Tijdens het weekend van 14, 15 en 16 augustus toveren we het Sint Annaplein om tot het grootste zandstrand van de regio voor de allereerste editie van BAARLE BEACH! Lees verder
PRIMEUR: BAARLE KRIJGT EEN EIGEN STRAND!
Baarle Outdoor, cafe de Pomp en Hendriks Bestratingen brengen de zomer naar het centrum! Tijdens het weekend van 14, 15 en 16 augustus toveren we het Sint Annaplein om tot het grootste zandstrand van de regio voor de allereerste editie van BAARLE BEACH!
Wat kun je verwachten? 3 topevenementen verspreid over het hele weekend.
Een spectaculair BEACH VOLLEYBAL toernooi (voor iedereen toegankelijk!)
Een ontspannen maar fanatiek JEU DE BOULES toernooi
Een tropische BEACH PARTY met koude drankjes, good vibes en heerlijke DJ sets
Trommel je vrienden, familie, buren of collega's op en kom er met ons een onvergetelijke zomer van maken.
Meer info vind je op https://baarle-outdoor.nl/baarlebeach/! Vergeet jezelf niet in te schrijven toppers! Tijd om je voeten stevig in het zand te zetten! Want op zaterdag 15 augustus organiseren we een groots beachvolleytoernooi als onderdeel van ons Baarle Beach event. Wil jij de titel winnen en met jouw vrienden, collega's of familie strijden op het veld? Schrijf je dan nu snel in en claim je plek in het zand!
Goed nieuws: de eerste 5 ingeschreven ploegen ontvangen een Schrobbelèr goodiepakket.
GOED OM TE WETEN:
Zaterdag 15 augustus
St. Annaplein - Baarle
Inloop vanaf 11.00 uur - start om 12:30 uur.
Max. 5 deelnemers in het veld (rouleren mag)
€45 per team
Beachparty met drankjes en dj's