Theatervoorstelling - Met liefde als Basnoot

Pastoor de Katerstraat 5 - 7, Baarle Nassau-Hertog

Theatervoorstelling over leven met dementie Lees verder

Met liefde als basnoot

Wat als je partner lijdt aan dementie. Hoe ga je om met deze veranderingen, wat komt er allemaal op je af. Wat als je partner je partner niet meer is en
eigenlijk alleen nog zorg nodig heeft. Wat doet dat dan met jou en waar blijf je zelf?

Mia Van Der Veken begeleidde met veel zorg en liefde haar man die de ziekte van dementie had. Ze stond hem met heel haar hart bij.
In de voorstelling “met liefde als basnoot” brengt ze haar verhaal over het proces van de dementie bij haar man. Ook haar eigen proces en verwerking komt daarbij aan bod. Samen met haar broer Guido, die haar muzikaal ondersteunt, brengt Mia eigen tekst en poëzie samen in een voorstelling die je laat lachen en huilen. Herkenbaarheid, emoties maar ook herinneringen die voor iedereen die ermee te maken heeft of gaat krijgen begrijpelijk is.

Samen dementievriendelijk is een project van:
Dementievriendelijke Gemeenschap Baarle en cultuurcentrum Baarle

Bent u de eigenaar van deze zaak?

Neem contact met ons op via info@stappen-shoppen.nl om het profiel aan te vullen met o.a. uw website, telefoonnummer, Facebook, openingstijden, omschrijving, faciliteiten, menukaart en acties.